Karrier

Karrier

Sürgősségi szakápoló

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Rólunk

A LIV Hospital Csoportnak közel 30 éves tapasztalata van kórház menedzsmentben és üzemeltetésben, a kórházlánc a török magán egészségügyi piac és egészségturizmus első számú képviselője. A LIV Hospital Csoport Joint Commission International (JCI) által akkreditált referencia kórházai világszerte magas színvonalú egészségügyi ellátást nyújtanak pácienseiknek.

2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában.

A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk.

Munkakör célja

Az akut jellegű, sürgős szükség kapcsán megjelenő betegek kórállapotának korai észlelése és rizikó alapú értékelése - ezzel a betegellátás sorrendiségének meghatározása, a közvetlen életveszély alapszintű elhárítása, a beteget ellátó csapat tagjaként a diagnosztikai, állapotstabilizálási, megfigyelési és ellátási folyamatban sürgősségi ápolói kompetencia szintű részvétel.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes működési nyilvántartási kártya
  • MESZK tagság
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Gyors reakció és döntési képesség
  • Csapatmunka, rugalmasság
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előny:

  • azonnali kezdés
  • angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, korrekt foglalkoztatás
  • Nemzetközi nagyvállalat biztonsága
  • Határokon átnyúló fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • Fiatalos, barátságos csapat, munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5

Önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
hreurope@livhospital.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező