Karrier

Karrier

Aneszteziológiai szakasszisztens

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Rólunk

A LIV Hospital Csoportnak közel 30 éves tapasztalata van kórház menedzsmentben és üzemeltetésben, a kórházlánc a török magán egészségügyi piac és egészségturizmus első számú képviselője. A LIV Hospital Csoport Joint Commission International (JCI) által akkreditált referencia kórházai világszerte magas színvonalú egészségügyi ellátást nyújtanak pácienseiknek.

2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában.

A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk.

Munkakör célja

Narkózissal vagy egyéb érzéstelenítéssel és fájdalomcsillapítással kapcsolatos beavatkozások szakdolgozói tevékenységének kivitelezése.

Feladatok

  • Fogadja a beteget a műtőben, majd előkészíti az anesztézia bevezetésére
  • Segédkezik az érzéstelenítések és altatások kivitelezésében.
  • Műtéti érzéstelenítés kivitelezése során asszisztálás az aneszteziológusnak
  • Kompetenciáján (törvényes előírások és a munkaköri leírás) belül önállóan végzi feladatát
  • Őrzi a beteget az altatás időszakában, a vitális funkciók romlását azonnal felismeri.
  • Elvégzi a műtéti érzéstelenítés előtti, valamint annak bevezetése és fenntartása alatti teendőket, majd a befejező szakaszban is részt vállal.

Elvárások

  • Aneszteziológiai szakasszisztensi képesítés
  • Érvényes működési nyilvántartási kártya
  • MESZK tagság
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • csapatmunka, rugalmasság
  • nagyfokú terhelhetőség

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, korrekt foglalkoztatás
  • Nemzetközi nagyvállalat biztonsága
  • Határokon átnyúló fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • Fiatalos, barátságos csapat, munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5

Önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
hreurope@livhospital.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező