Karrier

Karrier

Beszerzési és raktározási vezető

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Purchasing and warehousing manager

Rólunk

2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában. A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, anyagi megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk.

Feladatok

  • Beszerzési stratégia kidolgozása és végrehajtása a beszerzési folyamatok optimalizálása és a költségek csökkentése érdekében.
  • A beszállítók értékelése, szerződések tárgyalása és erős kapcsolatok fenntartása az áruk minőségének és időben történő szállításának biztosítása érdekében.
  • A készletgazdálkodási rendszer felügyelete, beleértve a készletszinteket, a feltöltést.
  • Vezetők ellátási igényeik megértése és a megfelelő készletszint fenntartása.
  • A raktári személyzet felügyelete, beleértve a kiválasztási folyamatot, képzést és teljesítményértékelést.
  • Alkalmazni a készletellenőrzés, tárolás és elosztás legjobb gyakorlatait a hulladék minimalizálása és a hatékonyság maximalizálása érdekében.
  • A beszerzéssel és készletgazdálkodással kapcsolatos szabályozási követelményeknek és szabványoknak való megfelelés biztosítása.
  • Adatok elemzése és jelentések készítse a beszerzési trendek, a készletforgalom és a költségmegtakarítás céljából.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség elsősorban üzleti adminisztrációs területen
  • Többéves releváns szakmai tapasztalat, főleg egészségügyi területen
  • Erős tárgyalási készség, valamint a szállítói kapcsolatok kiépítésének és fenntartásának képessége.
  • Jártasság a készletgazdálkodási szoftverben és a Microsoft Office Suite-ban.
  • Kiváló szervezési és elemzési készségek.
  • Hatékony kommunikációs és vezetői képességek.

  • Előny
    • Egészségügyi előírások és minőségirányítási elvárások ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, korrekt foglalkoztatás
  • Nemzetközi nagyvállalat biztonsága
  • Határokon átnyúló fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • Fiatalos, barátságos csapat, munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5.

Önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
hreurope@livhospital.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező