Karrier

Karrier

Főkönyvelő

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik elkötelezettek a magas minőségű, ügyfélközpontú munkavégzés mellett és szeretnének részt venni egy Magyarországon egyedülálló magán-egészségügyi intézmény működésében. / We are looking for colleagues to join our team who are dedicated to high-quality, client-centered work and would like to be part of the operation of a unique private healthcare institution in Hungary.

Főkönyvelő

Rólunk

A LIV Hospital Csoportnak közel 30 éves tapasztalata van kórház menedzsmentben és üzemeltetésben, a kórházlánc a török magán egészségügyi piac és egészségturizmus első számú képviselője. A LIV Hospital Csoport Joint Commission International (JCI) által akkreditált referencia kórházai világszerte magas színvonalú egészségügyi ellátást nyújtanak pácienseiknek.

2023 őszén a LIV Hospital cégcsoport átvette a Duna Medical Center működtetését. A cégcsoport célja, hogy a LIV Duna Medical Center a legmagasabb nemzetközi színvonalú referenciaintézmény legyen a régióban és Európában.

A hozzánk csatlakozó kollégák számára egy nemzetközi nagyvállalat biztonságát, határokon átnyúló fejlődési lehetőséget, megbecsülést, kiváló munkakörülményeket kínálunk.

Feladatok

  • a cég könyvvitelének és pénzügyeinek átfogó kezelése
  • analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • havi, éves zárási feladatokban részvétel
  • a pénzügyi vezető által meghatározott feladatok elvégzése
  • pénzügyi osztály munkatársainak támogatása
  • adóbevallások, KSH statisztikák, MNB jelentések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • könyvelési területen szerzett legalább 5 év gyakorlat
  • számviteli- és adójogszabályok napra kész ismerete
  • proaktív, csapatjátékos személyiség, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • pontos, precíz munkavégzés, alaposság, monotonitás tűrése, határidők betartása
  • számítástechnikai ismeretek (magas Excel ismeret)
  • lelkes, tanulni vágyó hozzáállás és elhivatottság a számviteli szakma iránt
  • szakmai angol nyelv erős középfokú ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, korrekt foglalkoztatás
  • nemzetközi nagyvállalat biztonsága
  • határokon átnyúló fejlődési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő vállalati kultúra
  • fiatalos, barátságos csapat, munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 5

Önéletrajzát PDF vagy WORD formátumban az alábbi elérhetőségre várjuk:
hreurope@livhospital.com – Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!

Adatok

Üzenet

Önéletrajz feltöltése

Maximális fájlméret: 2MB (doc,pdf)
Feltötlött dokumentum

Dokumentumok feltöltése

Maximum 10 dokumentum feltöltése lehetséges (doc, pdf, jpg) Maximális fájlméret: 2MB
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező